Броне двери покраска нитро, хамерит

Броне двери покраска нитро, хамеритСтальные двери покрытие нитро хамерайтВходные двери нитро хамерит цветовая гамма


Загальновідомо, що металеві предмети під впливом повітря і вологи піддаються корозії. Поверхні, з'їдені іржею, не тільки не красиві, але і можуть бути небезпечні. Щоб цього уникнути, необхідно стійке захисне покриття. Для цих цілей вхідні двері покриваються фарбою Хамерайт/Hammerite.

Фарба Хамерайт найкращим чином підходить для антикорозійного захисту і створення декоративного покриття металевих поверхонь вхідних дверей. Фарба має характерний «молотковий» узор поверхні.

Hammerite - це фарба спеціально створена для фарбування металу.

Фарба Hammerite Молоткова це антикорозійна фарба по металу, яка функціонально об'єднує в собі перетворювач іржі, антикорозійний грунт і покривну емаль. Виготовлена ​​на основі синтетичних смол, швидковисихаючих розчинників і пігментів. Частинки загартованого скла, що входять до складу фарби, забезпечують непереборний бар'єр для вологи і довготривалий захист металу. Спеціально підібрані смоли і силікони створюють гладку і молоткову структуру.

Hammerite Молоткова забезпечує оптимальний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища. Hammerite застосовується скрізь, де є небезпека виникнення корозії. Фарба Хамеріт не вимагає грунтування. Забезпечує 5 років захисту. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх металевих поверхонь.

За даними виробника фарба має наступні експлуатаційні показники:

  • стійкість до дії ультрафіолетових променів;
  • стійкість до атмосферного впливу;
  • корозійна стійкість.

Переваги металевих дверей з покриттям фарбою даного виду:

  • міцність і довговічність;
  • широкий температурний діапазон;
  • різноманітність відтінків і структур;
  • досить висока вандалостійкість;
  • придатність для екплуатациі у зовнішніх вуличних умовах.

Вхідні металеві двері що пофарбували Hammerite надійно захищені від будь-яких впливів, мають невисоку ціну і відмінний зовнішній вигляд.

Додатково можливе кріплення на металевих вхідних дверях пофарбованими Hammerite декоративного малюнка з металу, елементів художньої ковки та різьблення по металу.