Броне двери покраска нитро, хамерит

Броне двери покраска нитро, хамерит

Броне двери покраска нитро, хамеритСтальные двери покрытие нитро хамерайтВходные двери нитро хамерит цветовая гамма


Загальновідомо, що металеві предмети під впливом повітря і вологи піддаються корозії. Поверхні, з'їдені іржею, не тільки не красиві, але і можуть бути небезпечні. Щоб цього уникнути, необхідно стійке захисне покриття. Для цих цілей вхідні двері покриваються фарбою Хамерайт/Hammerite.

Фарба Хамерайт найкращим чином підходить для антикорозійного захисту і створення декоративного покриття металевих поверхонь вхідних дверей. Фарба має характерний «молотковий» узор поверхні.

Hammerite - це фарба спеціально створена для фарбування металу.

Фарба Hammerite Молоткова це антикорозійна фарба по металу, яка функціонально об'єднує в собі перетворювач іржі, антикорозійний грунт і покривну емаль. Виготовлена ​​на основі синтетичних смол, швидковисихаючих розчинників і пігментів. Частинки загартованого скла, що входять до складу фарби, забезпечують непереборний бар'єр для вологи і довготривалий захист металу. Спеціально підібрані смоли і силікони створюють гладку і молоткову структуру.

Hammerite Молоткова забезпечує оптимальний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища. Hammerite застосовується скрізь, де є небезпека виникнення корозії. Фарба Хамеріт не вимагає грунтування. Забезпечує 5 років захисту. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх металевих поверхонь.

За даними виробника фарба має наступні експлуатаційні показники:

  • стійкість до дії ультрафіолетових променів;
  • стійкість до атмосферного впливу;
  • корозійна стійкість.

Переваги металевих дверей з покриттям фарбою даного виду:

  • міцність і довговічність;
  • широкий температурний діапазон;
  • різноманітність відтінків і структур;
  • досить висока вандалостійкість;
  • придатність для екплуатациі у зовнішніх вуличних умовах.

Вхідні металеві двері що пофарбували Hammerite надійно захищені від будь-яких впливів, мають невисоку ціну і відмінний зовнішній вигляд.

Додатково можливе кріплення на металевих вхідних дверях пофарбованими Hammerite декоративного малюнка з металу, елементів художньої ковки та різьблення по металу.