Бронедвери отделка кожвинилом

Бронедвери отделка кожвинилом

Бронедвери отделка кожвиниломДвери входные кожвинилОтделка дверей кожвиниломкожвиниловые стальные двериДвери покрытые кожвиниломОтделка стальных дверей кожвиниломВарианты отделки кожвинилом


Кожвінил, поряд з ламінованим МДФ покриттями, надає вхідним бронедверям благородний естетичний вигляд. Основними функціями вхідних дверей є - захист від проникнення сторонніх в приміщення, стійкість під час пожежі. Але ж вхідні двері також є і візитною карткою житла або офісу фірми.

Багато і престижно виглядають бронедвері, оздоблення кожвінілом яких імітує шкіру. Завдяки різноманітності кольорів, пропонованих матеріалів, такі двері добре поєднуються і з зовнішнім виглядом будівлі або приміщення, і з інтер'єром квартири або офіційного представництва компанії. Для зручності замовників, наш представник-замірник привезе каталоги де представлені варіанти оформлення бронедверей шкірвінілом різних видів.

До достоїнств кожвінілового покриття дверей слід віднести те, що таке оформлення незначно ускладнює конструкцію, в порівнянні з обробкою фанерою або плитами МДФ, а в сукупності з поролоном, прокладку з якого під нього поміщають при оббивці, покращує звуконепроникність дверного блоку. Двері з цим м'яким покриттям краще збережуть тепло у вашому будинку або на робочому місці. Кожвініл володіє водовідштовхувальними властивостями, легко очищається шляхом миття водою з миючим засобом і не вимагає спеціального догляду.

Ви можете замовити броньовані двері за індивідуальними розмірами і дизайном. Фахівці нашої компанії приїдуть до вас за вказаною адресою і проведуть всі необхідні обміри. У них же ви зможете ознайомитися з прикладами наших оббивок в натуральному вигляді, якщо ви ще не зробили свій вибір по картинках на сайті. Пропоновані нами бронедвері з шкірвінілом, замовити які ви вирішите за індивідуальним розміром, ідеально підійдуть для вашого конкретного приміщення. До того ж, їх оформлення можна додатково обумовити з нашим дизайнером.