Бронедвери пленка ПВХ винорит антивандальная

Бронедвери пленка ПВХ винорит антивандальная

Бронедвери пленка ПВХ винорит антивандальнаяСтальные двери антивандальное покрытиеВходные двери с антивандальным ПВХ покрытиемВходные броне двери ПВХ антивандалБронедверь антивандальное покрытие полихлорвинилАнтивандальная броне-дверь ПВХ


Цей різновид обробки є найбільш популярним в середній ціновій категорії. Наша компанія використовує термопленку VINORIT (Ізраїль): вона імітує різноманітні породи дерева. Ізраїльська термоплівка має підвищену стійкість до різноманітних вандальних проявів. Якраз за таку властивість вона і отримала свою назву «антивандальна». Броневері з ізраїльською термоплівкою володіють підвищеною стійкістю до дії ультрафіолету, перепадів температури і вологи, а також максимально стійкі до впливу вологи і механічних пошкоджень. Крім перерахованих вище якостей, така обробка чудово виглядає і проста у використанні. Подібні двері як правило встановлюють в квартири, будинки, офіси.

Вхідні МДФ двері ламіновані якісною ПВХ плівкою - це одна з найпривабливіших і цікавих обробок для вхідних металевих дверей.

Ламінування МДФ панелей спеціальними плівками імпортного виробництва стає все більш популярним варіантом обробки, адже не секрет, що ламіновані панелі МДФ (MDF) - це відмінний варіант найнадійніших покриттів для вхідних дверей. Процес ламінування відбувається в спеціальній термокамері, завдяки чому досягається якісне покриття.

Вхідні двері ламіновані ПВХ мають відмінні антистатичні властивості, стійкі до впливу вологи, незначним подряпинам, а також легко миються. Плівка ПВХ передає колір зі структурою будь-якої породи дерева, разом з цим можна підібрати забарвлення і візерунок на поверхні накладки, що додасть дверям шикарний, ексклюзивний вид.

Вхідні двері МДФ ламіновані ПВХ володіють дуже високою тепло-і шумоізоляцією, адже товщина панелей MDF становить 16-19 мм, а товщина всього полотна дверей може доходити до 9.5 см, що дає можливість виключити встановлення додаткових вхідних дверей.

Двері МДФ ламіновані ПВХ плівкою встановлюються в квартири, офіси і приватні будинки при наявності козирка.

Ви маєте можливість вибрати будь-який з декількох сотень варіантів фрезеровок на панелі МДФ, які ми виготовимо в необхідному вам кольорі, що в сукупності дозволить оптимально підібрати дизайн вхідних дверей до Вашого інтер'єру.