Бронедвери Vinоrit и патина

Бронедвери Vinоrit и патина

Бронедвери Винорит и патинаСтальные двери винорит и патинаВходные двери винорит и патинаОтделка бронедверей винорит патинаОтделка виноритом и патиной стальных бронедверейVinorit Patina отделка стальных входных дверей


Бронедвері «Патина» - це вишуканий вигляд і прикраса інтер'єру вашого будинку. Патиновані вхідні двері можуть бути в чорній патині або золотій. Золота патина краще виглядає на темному фоні, а чорна на світлому. «Патина» виготовляється за спеціальним замовленням, при цьому фрезерування (малюнок двері) виконується вручну, тому краса таких дверей особлива.

Двері «Патіна» представлені в 15 варіантах візерунку. Ви можете замовити патиновані візерунки з двох сторін в різних кольорах і в будь-яких комбінаціях. Остаточна вартість буде залежати від комплектації, коробки, товщини металу і якості замків.

Як купити такі двері?

З усіх питань щодо технічних характеристик, комплектації дверей, підбору малюнка звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними вгорі сторінки. Ви отримаєте грамотну консультацію, зможете зробити замовлення і домовитися про виклик замірника і майстрів установлювачів у зручний для Вас час. Чекаємо вашого дзвінка!

Сталеві двері серії «патина» - це двері вишуканого смаку і тонкого почуття стилю з ненав'язливим віянням старовини. Двері для шанувальників справжнього мистецтва, де вікова класика переплелася з новаторськими ідеями та новітніми технологіями обробки матеріалів (мдф, дерева). Основними елементами композицій в дверях «патина», є дверні накладки з використанням художнього різьблення і гравіювання, оброблені спеціальним матеріалом - «патина», що забезпечує ефект зістарювання і захисним зносостійким лаком з УФ-фільтром. Передові технології в області лакофарбових матеріалів провідних європейських виробників і власні напрацювання компанії, дозволили створити продукт, який, поряд з красою, має високу стійкість до різноманітних атмосферних явищ і перепадів температур, від -35 до +55 градусів Цельсія.