Другие варианты отделки входных дверей

Другие варианты отделки входных дверей

Варианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайнВарианты отделки, узоры, дизайн


Сучасний вибір покриття вхідних дверей в Україні дозволяє задовольнити всі необхідні функціональні вимоги і втілити в життя різні дизайнерські ідеї. Для кожного приміщення практично при будь-якому бюджеті можна вибрати готову дверну конструкцію або замовити двері необхідного розміру, вибравши також матеріал, дизайн, стиль, колір виробу. Якщо розглянути основні види дверних покриттів, їх характеристики і переваги, то всі пропозиції можна умовно розділити на покриття з синтетичних і натуральних матеріалів. Синтетичні покриття відносяться до економ-класу, але і серед натуральних є досить доступні варіанти, хоча в цьому сегменті в основному переважає широкий вибір елітних дверних матеріалів. Із синтетичних найбільше застосовується кожвінил і плівка. До них можна також віднести порошкову, нітро- і молоткову фарбу. З натуральних виділяють МДФ, дерев'яну вагонку і масив дерева. Чим для клієнта цікавий кожен вид покриття?

Кожвініл - міцний матеріал, що імітує шкіру. Підходить для обробки вхідних дверей в будинках, офісах, квартирах. Матеріал володіє прекрасними характеристиками. Покриття волого-і морозостійке, недороге, надійне, має естетичний зовнішній вигляд. Багата колірна гамма і різноманітність текстур дозволяють підібрати матеріал оббивки двері під будь-який інтер'єр і екстер'єр приміщення.

Плівка ПВХ стійка до пошкоджень і атмосферних явищ. Її переваги: ​​

  • не піддається подряпин,
  • не тріскається від морозу і перепадів температур,
  • не відклеюється,
  • не вицвітає на сонці.

Якісна плівка прослужить 10 і 20 років, зберігаючи естетичний зовнішній вигляд.

Фарбування - надійний і недорогий спосіб обробки дверей для складу, гаража, під'їзду, офісу. Нітрофарба, молоткова або порошкова фарба - ідеальні засоби для захисту і створення естетичного вигляду зовнішніх стальних дверей, які сильно піддаються впливу навколишнього середовища. Такому покриттю не страшні будь-які, навіть найсуворіші атмосферні явища, вони стійкі до прояву актів вандалізму.

Натуральні матеріали відрізняються красою, вишуканістю, функціональністю і високим показником екологічної безпеки.

Оздоблення з МДФ збільшує міцність дверей, підвищує рівень тепло- і звукоізоляції. Основні її переваги:

  • ​​імітує будь-які породи дерева,
  • володіє широкою колірною гамою,
  • гігієнічна,
  • не пошкоджується шкідниками,
  • в ній не накопичуються бактерії, яким властиво псувати дерев'яні вироби.

Покриття МДФ широко застосовується для виготовлення елітних вхідних дверей.

Дерев'яна вагонка утримує рівень популярності вже не один десяток років. Це чудовий варіант обробки бронедверей для дому, дачі або квартири. Вагонка стійка до атмосферних умов нашого регіону, підсилює міцність конструкції, збільшує тепло- і звукоізоляцію стальних дверей. Стиль такого покриття, звичайно, досить однотипний, але, незважаючи на це, він знаходить дуже багато своїх прихильників, а завдяки доступній ціні цей вид обробки приваблює чимало замовників.

Двері з масиву натурального дерева - це, безумовно, обробка класу люкс. Крім того, що дерев'яні вхідні двері володіють всіма кращими якостями, вони ще говорить про статус господарів. Широкий вибір лаків і фарб дозволяє створити двері практично в будь-якому стилі.

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів для вхідних дверей пропонує все для того, щоб кожен професійний дизайнер інтер'єру чи господар, який з любов'ю підбирає кожну деталь для свого будинку, зміг зробити оптимальний вибір.