Дополнительная информация о услугах компании Garant Service Двері

Дополнительная информация о услугах компании Garant Service Двері

Ковка як елемент декору сталевих вхідних дверей

20-09-2015

Вхідні двері є обличчям будь-якого будинку або офісу. Вона призначена не тільки для безпеки і захисту, але й вносить в загальний стиль інтер\'єру вагомий внесок. Кожна людина, приходячи перший раз в будинок, спочатку дивиться на двері і отримує перше враження про нас.

Читать дальше

Конденсат на вхідних металевих дверях, як з ним боротися

20-09-2015

Твердий та рідкий стан речовини називають конденсованим, отже, перехід частини повітря з газоподібного стану в рідкий є його конденсацією. Конденсація повітря у воду визначається процесом, який компенсує випаровування рідкої фази в системі. При цьому число молекул повітря, що переходить з газоподібного стану в рідкий, більше того, яке її покидає за одиницю часу через одиницю поверхні розділу фаз.

Читать дальше

Переваги і недоліки броньованих дверей

19-09-2015

Броньовані двері в даний час користуються все більшим попитом у покупців. Однак, незважаючи на всі позитивні характеристики і переваги, такі двері мають кілька недоліків, непомітних на перший погляд.

Читать дальше

Дверна фурнітура: важливі тонкощі вхідних дверей

19-09-2015

Будь-які вхідні двері, навіть якщо це потужна і надійна, як броня, конструкція, встановлена ​​на складі, або елітні двері для котеджу з обробкою дорогими матеріалами і ексклюзивним дизайном, потребує якісної, естетичної, зручної і сучасної фурнітури. Як вибрати дверні ручки, замки і петлі, щоб вони довго служили, милували око, виконували всі необхідні функції?

Читать дальше

Купівля сталевих дверей: на що варто звернути увагу

19-09-2015

Якщо ви вирішили замовити саме сталеві двері, то при виборі варто розглядати тільки ті варіанти, які відповідають параметрам високої якості цього виду броньованих дверей, а це означає, що вам необхідно вивчити їх основні технічні характеристики.

Читать дальше