Ковка як елемент декору сталевих вхідних дверей

Ковка як елемент декору сталевих вхідних дверей

20-09-2015

Ковка як елемент декору сталевих вхідних дверей

Вхідні двері є обличчям будь-якого будинку або офісу. Вона призначена не тільки для безпеки і захисту, але й вносить в загальний стиль інтер'єру вагомий внесок. Кожна людина, приходячи перший раз в будинок, спочатку дивиться на двері і отримує перше враження про нас.

Сучасний ринок вхідних дверей пропонує величезний вибір на будь-який смак, тому кожен може вибрати те, що йому найбільше подобається. Проте кожна модель відрізняється за своїм зовнішнім виглядом, матеріалом виготовлення, експлуатаційними властивостями і, відповідно, ціною. На сьогоднішній день найбільш популярними і затребуваними на ринку є сталеві моделі. Це обумовлюється їх високою міцністю, стійкістю до дії шкідливих факторів (температурних перепадів, корозії металу тощо), надійністю і хорошим зовнішньому виглядом. Також існують моделі, які встановлюють тільки справжні цінителі - це сталеві двері з ковкою. Їх можна віднести до елітного класу, так як вони відрізняються високими естетичними характеристиками і, відповідно, вартістю.

Різновиди сталевих дверей з ковкою

Сталеві двері, в яких є різні ковані елементи, можуть бути або глухими, або мати різні декоративні вставки, наприклад, зі скла або мозаїки. Природно якість ковки залежить від майстерності виробника, тому що більшість деталей, особливо декоративних, робиться вручну. Крім естетичних якостей декоративні елементи кування також дозволяють підсилити конструкцію. Наприклад, якщо двері виготовлені частково зі вставкою зі скла, то елементи кування можуть стати додатковим захистом для нього. Також вони обтяжують вагу, що робить її більш масивною і, відповідно, надійною. Важливою перевагою ковки є її гарна сполучуваність з різьбленням по дереву, красивими дзеркальними вставками або іншою декоративною фурнітурою.

Сталеві двері з ковкою часто покривають спеціальним складом з порошковим напиленням. Він сприяє підвищенню протипожежних властивостей, а також є додатковою прикрасою вхідних дверей. Часто таке напилювання наносять для імітації дорогих порід дерев, натурального каменю або шкіри - що надає більш презентабельний вигляд. Такі двері ідеально підійдуть для квартир, заміських будинків або дач, а також для офісних приміщень.

Особливою популярністю користуються бронедвері, виконані в старовинному стилі. Досягти цього нескладно, особливо зважаючи поєднання нових технологій і старовинної декоративної ковки. Спеціальне фарбування декоративних елементів дозволяє дверному полотну придбати благородний і дорогий вид. Двері з ковкою, виконаної в старовинному стилі, часто встановлюють в банках, деяких церквах, в заміських будинках, а також у різних фінансових і навчальних установах. Вони мають неповторний дизайн, здатний ловити на собі і довго утримувати погляд людей. Крім цього вони дуже міцні і надійні, і мають практично необмежений термін експлуатації.


Назад