Купівля сталевих дверей: на що варто звернути увагу

Купівля сталевих дверей: на що варто звернути увагу

19-09-2015

Купівля сталевих дверей: на що варто звернути увагу

Якщо ви вирішили замовити саме сталеві двері, то при виборі варто розглядати тільки ті варіанти, які відповідають параметрам високої якості цього виду броньованих дверей, а це означає, що вам необхідно вивчити їх основні технічні характеристики.

У першу чергу, варто звертати увагу на товщину сталевого листа. Якщо лист дуже тонкий, 0,5-1 мм завтовшки, краще від такоих дверей відмовитися. Параметри сталевого листа, відповідно до Держстандарту, повинні бути не менше 1.5 мм. Бажано, щоб полотно було виготовлено з холоднокатаного листа сталі.

Добре, щоб двері кріпилися на підшипникові петлі. Вони є внутрішні і зовнішні. Внутрішні петлі мають один важливий параметр, вони не дозволяють просісти двері навіть при усадці будинку. Якщо Ви встановите саме їх, то можете бути впевнені, двері завжди будуть відмінно відкриватися і закриватися, а проблем із замками ніколи не виникне.

Наявність протизнімних штирів в сучасній броньованій конструкції обов'язкове, адже саме вони не дозволяють зняти двері, якщо петлі зрізані зловмисниками.

Щоб забезпечити звукоізоляцію і теплоізоляцію, по периметру дверної коробки і дверного полотна ставляться гумові ущільнювачі. Це забезпечить повну герметичність, яка в зимовий період збереже достатню кількість тепла, що виходить навіть через найменші і невидимі оку щілини. Можлива одно- або двостороння система установки ущільнювачів.

Усередині двері обов'язково повинні бути заповнені тепло- і звукоізоляційними матеріалами, що також допоможе зберегти тепло і захистить від шуму в під'їзді.

Якщо ви купуєте двері для установки в приватному будинку, котеджі, то краще вибрати покриття, яке буде стійке до атмосферних явищ: прямим сонячним променям, морозів, дощів та снігопадів. А для вхідних дверей в квартиру цілком підійде двері з облицюванням з МДФ. Вона дуже надійна і красива, а закрите приміщення під'їзду створює ідеальні умови для того, щоб вона прослужила Вам довго.

При установці броньованих дверей замки не повинні вас підвести. Ідеальний спосіб захисту - це, звичайно, 2 замки, один потрібно встановлювати сувальдний, другий - циліндровий.

І останній дуже важливий нюанс. Які б двері ви не купили, щоб вони виконувала всі свої захисні функції і прослужила вам довго, необхідно:

  • зробити правильні заміри;

  • грамотно її встановити;

  • відрегулювати.

Максимальними перевагами і гарантіями володіють двері від виробника. При замовленні дверей майстри по Вашому дзвінку виїжджають на місце і роблять заміри. Саме вони несуть повну відповідальність за точність виготовлення дверей, яку, згодом, вони ж встановлюють і обслуговують.

Вдалого Вам вибору, і нехай Ваші двері будуть відкриті тільки хорошим людям.


Назад