Дверна фурнітура: важливі тонкощі вхідних дверей

Дверна фурнітура: важливі тонкощі вхідних дверей

19-09-2015

Дверна фурнітура: важливі тонкощі вхідних дверей

Будь-які вхідні двері, навіть якщо це потужна і надійна, як броня, конструкція, встановлена ​​на складі, або елітні двері для котеджу з обробкою дорогими матеріалами і ексклюзивним дизайном, потребує якісної, естетичної, зручної і сучасної фурнітури. Як вибрати дверні ручки, замки і петлі, щоб вони довго служили, милували око, виконували всі необхідні функції?

При виборі дверної ручки орієнтуйтеся на метал, з якого вона зроблена, покриття, механізм дії, фірму, країну виробника, гарантійні зобов'язання і, звичайно ж, ціну. Дуже дешева ручка довго не прослужить, занадто дорога, можливо, буде Вам ні до чого. Цілком можливо, що Ви будете платити за кілька шарів ексклюзивного дорогого лаку і модну нову модель від знаменитої на весь світ фірми.

Замок - гарантія Вашої безпеки. При якісній конструкції двері саме замок - Ваш перший захисник. Сучасні механічні замки від відомих виробників (циліндровий, сувальдний і «краб») досить надійні, хоча в кожного є свої особливості.

Наприклад, «краб» забезпечує відмінне блокування дверей, але в готову конструкцію вставити його неможливо. У випадку, якщо такий замок заклинив, без допомоги фахівців не обійтися, і, швидше за все, двері доведеться демонтувати.

Звичний циліндровий замок - чудове рішення, якщо Ви впевнені, що у зловмисників не буде можливості висвердлити його серцевину. На циліндровий замок необхідно ставити захисну броненакладку, яка захистить циліндр від висвердлювання, вибивання і переламування.

Сувальдний замок від хорошого виробника досить надійний, відмичка дня нього не представляє загрози, а щоб його зламати, злочинцям знадобитися досить багато часу і застосування галасливих, потужних і енерговитратних електроінструментів, які необхідно підключити до електромережі, ніж привернути до себе увагу сусідів. Тому для максимального захисту рекомендують ставити два різних типи замків: циліндровий з броненакладкою і сувальдний.

Ще одна найважливіша деталь вхідних дверей - це петлі, на які вона кріпиться. Сучасні броньовані двері досить важкі, тому звичайні петлі не підійдуть. Необхідні кулькові або підшипникові петлі. Вони витримають вагу і забезпечать надійну роботу замка, так як при їх використанні двері не «просядуть». Для захисту від спилювання петель конструкція обладнується спеціальними ригелями (антизрізами), які фіксують її в дверному отворі і не дозволяють зняти навіть тоді, коли петлі зрізані.

Вибираючи двері і фурнітуру до неї, розгляньте варіант комплексного замовлення у виробника. Перевага його в тому, що у хорошого виробника двері обов'язково комплектуються фурнітурою. Крім того, двері Вам можуть встановити і дати на неї гарантію. За таких умов виробник завжди ставить якісну фурнітуру, що відповідає типу і конструкції своїх виробів, так як йому просто не вигідно виконувати роботу погано. Тому, можливо, у Вашому випадку таке замовлення буде кращим варіантом, ніж самостійна збірка дверей по запчастинах.


Назад