Стальные входные двери МДФ замки для бронедверей

Стальные входные двери МДФ замки для бронедверей

Бронедвери МДФ замкиСтальные двери МДФ замки к нимВходные двери МДФ замки на выбор

Cisa

Високотехнологічні замки від фірми Cisa - це гарантія безпеки вашого будинку або офісу. На ваш вибір - сувальдні замки (з можливістю перекодування або звичайні), циліндрові моделі з плавною передачею зусилля і двосистемні замки. Cisa є одним з визнаних у всьому світі лідерів з виготовлення сувальдних моделей замків і в нашому каталозі представлені добре зарекомендовані і популярні серії.

DAF Kilit

DAF Lock Company - динамічно розвивається компанія-виробник, продукція якої з кожним роком завойовує все більше довіри споживачів завдяки якості та розумними цінами. Шлях компанії на ринку замків почався в 1999 році з розробки і виробництва 30 моделей замків і циліндрів, а також дверних ручок та іншої фурнітури, а до початку 2006 року DAF Lock Company збільшила свою лінійку замків до 290 моделей. Продукція виготовляється на обладнанні останнього покоління, територія виробництва займає 14500 квадратних метрів (Бешикташ, Стамбул).

Mauer

Mauer Locking Systems - компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробки систем безпеки, один з найбільш шанованих виробників на ринку Європи. Якість виробів фірми Mauer відповідає стандартам ISO 9001, провідні фахівці постійно покращують технічні характеристики продукції. Компанія зареєструвала 11 патентів, 10 дизайнів і її виробничі потужності зосереджені в Німеччині, Болгарії та Голландії.

Mottura

Йти на крок попереду конкурентів, постійно впроваджувати оригінальні розробки та високотехнологічні новинки - ось принципи італійської компанії Mottura. Замки цього виробника - одні з найбільш відомих і продаваних на українському ринку, а основний сегмент, на якому зосереджено увагу розробників Mottura - це замки для сталевих дверей (або, як їх ще називають, «важкі» замки).

Azbe

Історія іспанської компанії Azbe почалася в 1921 році. З того часу і донині продукцію цієї фірми знають, гідно оцінюють і купують споживачі по всьому світі. Компанія входить до складу ASSA ABLOY - корпорації, яка перебуває у світовому авангарді виробників замків і систем безпеки. Прагнення тримати руку на пульсі часу і постійне впровадження інноваційних технологій дозволяють Azbe протягом майже цілого століття виготовляти надійну і затребувану продукцію.

Гардіан

Guardian (Гардіан) - російська компанія-виробник дверних замків. Її технології поєднують в собі кращі традиційні напрацювання і останні досягнення науки і техніки. Багато виробників сталевих дверей оцінили замки фірми Guardian і комплектують свої вироби системами безпеки саме цього виробника.

Securemme

Італійська фірма з великою історією: перші вироби побачили світ у 1969 році, а сьогодні Securemme являє собою виробництво, оснащене за останнім словом техніки (хоча й невелике за своїми розмірами). Основну частку у виробництві займають сувальдні замки і у всьому світі відзначають продукцію Securemme за її якість та високий технологічний рівень.

Апекс

Один з найпопулярніших і затребуваних виробників в Росії та СНД - компанія Apecs («Апекс»). За більш ніж 20 років професійної роботи «Апекс» отримала великий досвід у виробництві якісних виробів, що відповідають останнім світовим стандартам якості. Намагаючись знайти своє місце на найбільш динамічно зростаючих ринках у світі (а саме такими були ринки країн СНД в останні десятиліття), компанія Apecs постійно вдосконалює свою продукцію і складає гідну конкуренцію іншим виробникам.

Mul-T-Lock

Замки і системи безпеки від ізраїльського виробника Mul-T-Lock відповідають світовим стандартам якості, що підтверджується сертифікатом IS0 9001. Компанія входить до числа лідерів світового ринку, її вироби високо цінують у багатьох країнах. Фірма Mul-T-Lock почала свою діяльність в 1973 році.

Про-Сам

Вироби ЗАТ «Про-Сам» виготовлені з високоміцних матеріалів і відзначені сертифікатом якості. Це надійні добротні замки для дерев'яних і металевих дверей, а також компанія спеціалізується на виготовленні замків сейфового типу. Всі перераховані вироби мають найвищий рівень секретності. Виробництво знаходиться в Росії.

Class

Російський виробник замкових систем Class - на хвилі світових тенденцій у сфері виробництва замикаючих пристроїв. Новітні розробки компанії та впровадження інноваційних технологій дозволяють тримати на висоті надійність пристроїв, якість обробки, високий ступінь захисту замків. Всі достоїнства продукції Class підтверджені Комітетом Росії по патентах і товарних знаків.

Kale

Недорогі, але якісні замки і циліндри - область компетенції турецької компанії Kale Kilit. В Україні продукція фірми є затребуваною і купується, а компанія складає досить серйозну конкуренцію як вітчизняним, так і світовим брендам. Сертифікована якість, довговічність і надійність, але при цьому порівняно низька ціна, зробили замки Kale одними з лідерів українського ринку.

Бастіон

Український виробник замків і циліндрів «Бастіон» - порівняно молода компанія, але, тим не менше, її замки вже встигли оцінити по достоїнству на нашому ринку. Постійний розвиток і вдосконалення дозволило фірмі «Бастіон» досягти конкурентоспроможної якості виробів при невисокій ціні.

Ельбор

Кожен місяць російський завод «Ельбор» виробляє близько 200000 замків для дерев'яних, металевих та броньованих дверей. Є найбільшим виробником на території країн СНД, що має власні конструкторські розробки. Близько 30% всього обсягу замків, вироблених в Росії - продукція марки «Ельбор». Всі вироби відповідають 2-4 класам - це якісні замки підвищеної секретності.

Замки для вхідних дверей - перший рівень захисту

Замки для дверей - це така деталь вхідних дверей, яку потрібно підбирати максимально скрупульозно і обережно. І аж ніяк не ціна - висока або, навпаки, низька - має бути вирішальною в питанні вибору того чи іншого замку, хоча все ж покупці звертають увагу і на вартість подібних товарів. Давайте розглянемо - які саме види замків пропонуються на сучасному ринку, в першу чергу - замків для бронедверей.

Замки для бронедверей представлені на ринку широким асортиментом. Класифікуються вони, в першу чергу, за принципом роботи свого внутрішнього механізму. Це дві великі групи замків:

  • сувальдні;
  • циліндрові;

Сувальдні замки в бронедвері названі так, тому як в основі їх конструкції-кілька сувальд (особливих пластин), саме вони, стаючи в певне положення, дозволяють замку відкритися або закритися. Потрібне розташування сувальд досягається застосуванням ключа, при цьому сувальди повинні стати в потрібне положення всі до однієї. Якщо хоча б одна пластина буде «не на своєму місці» - відкрити замок не буде можливим. Сувальдні замки для вхідних дверей відрізняє висока якість виготовлення, бронедвері з такими замками мають достатню міцність, володіють високими протизломними якостями, надійні, практично не піддаються висвердлюванню і вибиванню. Причому сувальдний замок тим більш надійний, чим більшу кількість сувальд він має.

Є у таких замків і недоліки. Наприклад, їх підвищена надійність обертається тим, що у разі втрати ключа господареві доведеться змінити весь замок. Сучасні замки такого типу зарубіжного виробництва (Cisa, Mottura) мають можливість перекодування замкового механізму, за допомогою чого можна змінити набір ключів не змінюючи полотно замка.

Циліндрові замки для дверей більш популярні, так як у випадку втрати або поломки ключа міняти весь замок немає необхідності - достатньо змінити лише циліндр. Замки для дверей циліндрового типу менш надійні, ніж сувальдні. Причина його «таємності» - можливість відкриття замка лише при застосуванні ключа строго певної форми (маються на увазі зубчики на ключі). Якщо хоча б один зубець ключа не співпаде з матрицею - замок відкрити неможливо.

Циліндрові замки на бронедвері сучасних виробників - це підвищена складність шифрувальної матриці, а циліндр при цьому розташований досить глибоко. Ці фактори ускладнюють доступ до внутрішніх деталей замка відмички.
Також на циліндрові замки необхідно встановлювати броненакладки. Вони захистять циліндр від переломування і вибивання, а також дозволять замку довше чинити опір злому.

Замки для вхідних дверей - це ваша безпека. Саме замки для бронедверей, надійні і міцні, визначають надійність і міцність власне самих дверей.