Описание услуг компании Garant Service Двері

Описание услуг компании Garant Service Двері

Заміри дверних отворів

Ви можете викликати замірника за телефонами, вказаними на нашому сайті, або, заповнивши спеціальну форму онлайн-заявки. Спеціаліст за викликом під'їде до вас у вказане місце, у зручний для вас час.
Що виконує майстер на місці надання послуги:

  • обмір дверного отвору;
  • аналіз технічних особливостей отвору і конструкції дверей;
  • допомога у виборі відповідного по дизайну варіанту обробки дверей;
  • консультація у виборі замків і захисних комплектуючих;
  • попередній прорахунок вартості з коригуванням комплектації;
  • укладення договору і передача металоконструкції у виробництво.

Доставка виготовлених дверей

Компанія Garant Service Двері доставляє вироблені нами вироби власним транспортом в межах Києва та Київської області. Всі подробиці уточнюйте у менеджерів.

Монтаж дверей і встановлення

Установку дверей і інших металоконструкцій в компанії Garant Service Двері виконують кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Купуючи броньовані двері виробництва нашої компанії, і замовляючи послугу з монтажу, ви можете бути впевнені, що ваші стальні двері в руках професіоналів. Плюс до всього, ми надаємо гарантію на двері, якою ви можете скористатися повною мірою.

Гарантійне обслуговування

Фірмова гарантія на вхідні двері та інші вироби, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування від Garant Service Двері діє тільки в тому випадку, якщо монтаж виконується фахівцями нашої компанії. Гарантія на товар починає діяти з моменту підписання акту прийому-здачі робіт за договором. Гарантія на двері виробництва компанії Garant Service Двері згідно укладеному договору, на замки, фурнітуру та обробку бронедверей - 1 рік.

Технічні консультації

Зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на нашому сайті, і наші менеджери завжди проконсультують вас в питаннях, що стосуються технічних характеристик вхідних дверей, особливостей встановлення та експлуатації бронедверей.